Widok dla rozdzielczości: od 0px do 760px

Widok dla rozdzielczości: od 760px do 980px

Widok dla rozdzielczości: od 980px do 1280px

Widok dla rozdzielczości: od 1280px do 1600px

Widok dla rozdzielczości: od 1600px do 1920px

Widok dla rozdzielczości: above 1920px

Jako pierwsi na polskim rynku

oferujemy pakiet kompleksowych usług z działu IT,

w jednej, niskiej cenie.

pakiet kompleksowych usług w jednej cenie

Od kilku lat zajmujemy się wdrażaniem i rozwojem sklepów internetowych, tworzeniem stron www i szeroko pojętym e-marketingiem.

Posiadamy specjalistów do spraw sprzedaży internetowej, grafików, pozycjonerów (SEO i SEM), webmasterów, webdesigner`ów, a także po części e-marketingowców. Mieliśmy przyjemność współpracować już z kilkoma dużymi firmami, które istnieją na polskim i zagranicznym rynku od wielu lat.

Oferujmy swoje wieloletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami. Wykorzystujemy sprawdzone pomysły, które przyniosły widoczne rezultaty w poprzednich latach, ale także pogłębiamy ciągle swoją wiedzę w wyżej wymienionych dziedzinach, co pozwala mi na odkrywanie coraz nowszych sposobów na skuteczne dotarcie do klienta.

Zawsze staramy się wybierać optymalne rozwiązania. Tzn. nie kierujemy się wyborem ze względu na "fajerwerki" lub "niskie koszty", tylko staramy się wybrać najlepsze rozwiązanie wg. stosunku możliwości rozwiązania do jego ceny.

wykorzystujemy sprawdzone pomysły

W temacie pozycjonowania specjalizujemy się od kliku lat. Wdrażając sklepy internetowe, oraz strony firmowe, zajmujemy się również szeroko pojętym pozycjonowaniem nowych stron w wyszukiwarce Google. (katalogi, presell pages, darmowe reklamy, Buzz Marketing, itp.)

Z reguły zawsze staramy się najpierw wykorzystać wszelkie darmowe możliwości, dzięki którym można osiągnąć najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Dopiero w momencie, kiedy "walka z konkurencją przy danym słowie kluczowym zaostrza się" sięgamy po płatne środki, takie jak Google AdWords, czy płatne reklamy na stronach powiązanych tematycznie.

wybieramy najlepsze rozwiązania

Dodatkowo oferujemy swoje usługi w dziedzinie grafiki komputerowej, kodowania, a także jako wsparcie informatyczne.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie jakiegoś rozwiązania i oczekują Państwo SZCZEREJ odpowiedzi wraz z analizą opłacalności przedsięwzięcia, a nie reklamowych zapewnień – udzielamy ich szczegółowo w formie raportów i analiz.

Reasumując, oferujemy swoją firmę w zamian za 5 odrębnych stanowisk pracy lub 5 odrębnych firm (grafików komputerowych, webmasterów, koderów, pozycjonerów i e-marketingowców). Jest to pięciokrotna oszczędność kosztów w porównaniu do wynajmowania 5 odrębnych firm w celu uzyskania podobnego efektu. (lub 5 osobnych pracowników)

z nami oszczędzasz

Oferujemy swoje pełne zaangażowanie w osiąganie realnych, satysfakcjonujących Państwa wyników. Mówiąc ogólnie "wykładamy kawę na ławę" a "nie mydlimy oczu".

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt. Jeżeli interesuje Państwa tylko jeden temat z listy zaproponowanych przeze nas, również prosimy o kontakt. Dostosujemy naszą współpracę stricte do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do współpracy!

zaufaj nam